Vid frågor och funderingar

Är du intresserad av vår verksamhet eller har frågor och funderingar, 

tveka inte att höra av dig till oss eller kom förbi oss på kontoret, vi hjälper dig gärna!

Adress

BST Berges Schakt & Transport AB
Pålhagsvägen 4
152 42 Södertälje

Ring oss

Det går naturligtvis bra att
ringa till oss.

Lediga jobb

Är du intresserad av att arbeta hos oss?

Jobbansökningar med personligt brev skickas till 
ansokan@bst-ab.se

Johan Berge

VD
070 754 16 92
johan@bst-ab.se

Mathias Volmefjord

Marknad/Försäljning
076 186 16 92
mathias@bst-ab.se

Jonathan Berge

Ekonomi
070 491 79 67
jonathan@bst-ab.se

Susanne Berge

Transportledning
070 541 16 92
susanne@bst-ab.se

Camilla Berge

Administrationschef,
Ansvarig miljö- & kvalitetsledningssystem
070 797 16 92
camilla@bst-ab.se

Jonathan Svanerö

Åkerichef
070 607 16 92
svanero@bst-ab.se

Alexander Volmefjord

Arbetsledare
Maskinansvarig

070 891 16 92
alexander@bst-ab.se

Stefan Dolk

Arbetsledare
072 546 16 92
stefan@bst-ab.se

Annika Söderlund

Administration
annika@bst-ab.se

Linnéa Westin

Administration
linnea@bst-ab.se

Katarina Tillberg

Administration
 Föräldraledig t.o.m 2022-01-09

Amanda Idh

Administration
 Tjänstledig t.o.m 2024-06-18

Jessica Berge

Webb/Sociala Medier
070 140 73 49
jessica@bst-ab.se

 

Alexander Berge

Allt i allo

Leia