Vid frågor och funderingar

Är du intresserad av vår verksamhet eller har frågor och funderingar, tveka inte att höra av dig till oss eller kom förbi oss på kontoret, vi hjälper dig gärna!

BST Berges Schakt & Transport AB
Pålhagsvägen 4
152 42 Södertälje

Tel. 08 550 940 25

Är du intresserad av att arbeta hos oss?

Jobbansökningar med personligt brev skickas till 
ansokan@bst-ab.se

Johan Berge

VD
070 754 16 92
johan@bst-ab.se

Mathias Volmefjord

Marknad/Försäljning
076 186 16 92
mathias@bst-ab.se

Jonathan Berge

Ekonomi
070 491 79 67
jonathan@bst-ab.se

Susanne Berge

Transportledning
070 541 16 92
susanne@bst-ab.se

Camilla Berge

Administrationschef,
Ansvarig miljö- & kvalitetsledningssystem
070 797 16 92
camilla@bst-ab.se

Jonathan Svanerö

Åkerichef
070 607 16 92
svanero@bst-ab.se

Alexander Volmefjord

Projektledare
070 891 16 92
alexander@bst-ab.se

Daniel Melki

Ansvarig maskintjänster
072 251 40 51
daniel@bst-ab.se

Håkan Karlström

Serviceansvarig
076 631 86 40
hakan@bst-ab.se

Linnéa Westin

Administration
linnea@bst-ab.se

Amanda Idh

Administration
 Tjänstledig t.o.m 2024-06-18

Katarina Tillberg

Administration
katarina@bst-ab.se

Alexander Berge

Allt i allo
 


Charlotte Chauca

Administration
charlotte@bst-ab.se